Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Memur-Sen İl Başkanı Ensarioğlu’ndan Beyoğlu’na ziyaret

Bağlar - 27 Temmuz 2020 16:12 A A

Memur-Sen İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Bağlar Belediyesi’ne ait temizlik aracının yakılmasına tepki göstermek adına Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, dün akşam saatlerinde Bağlar Belediyesi’ne ait temizlik aracının yakılmasını kınadı. Ensarioğlu, beraberindeki Diyanet-Sen Şube Başkanı Ömer Evsen ve BEM-BİR-SEN Şube Başkanı Mehmet Zeki Yağmur ile Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Memur-Sen Diyarbakır camiası olarak, menfur saldırıyı kınadıklarının altını çizen Ensarioğlu, hizmetin baltalanmasına yönelik gerçekleştirilen her eylem ve fiile tepkilerini sonuna kadar verdiklerini söyledi.

Bağlar’ın son 20 yılda yapılmayan hizmeti Başkan Beyoğlu döneminde yapıldığını belirten Ensarioğlu, Bu hizmetleri haz edemeyen kesimler tarafından hizmetleri baltalamak adına her yolu mubah görüyorlar. Oysa bilmiyorlar ki her eylem vatandaşımıza gelecek hizmeti engellemeye yöneliktir. Saldırıyı esefle kınıyor, gecesini gündüzüne katarak, 20 yılda gerçekleşmeyen yatırımları ve hizmetleri 1 yıl gibi bir süreçte gerçekleştiren Sayın Başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Destek ziyaretinden dolayı duyduğunu memnuniyeti dile getiren Bağlar Belediye Başkan Hüseyin Beyoğlu da, Ensarioğlu’na ve Şube Başkanlarına teşekkür etti.

Bu haber 412 kez okundu.
Bağlar - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.