21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Memur-Sen’den DSİ 10. Bölge Müdürü Arslan’a ziyaret

Diyarbakır - 21 Mayıs 2020 15:45 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, DSİ 10. Bölge Müdürlüğüne atanan Mahir Arslan’ı makamında ziyaret etti. Enerji-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Karahan’ın da bulunduğu ziyarette Başkan Ensarioğlu, Arslan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, DSİ 10. Bölge Müdürlüğü’ne atanan Mahir Arslan’ı ziyaret etti. Enerji-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Karahan ve Enerji-Bir-Sen Şube Başkanı Şerif Yaşar ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Başkan Nurhak Ensarioğlu, Bölge Müdürü Arslan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Arslan’ın bu göreve atanmasından dolayı kutlayan Ensarioğlu, “Kendisinin Diyarbakır ve Bölgede faydalı hizmetler yapacağına inancımız tamdır. Bu yönde olumlu görüşler aldık. Bizlerde çok memnun olduk. Memur-Sen ve Enerji-Bir-Sen ailesi olarak, her zaman Sayın Bölge Müdürümüzün yanında olacağız. Sendika olarak kendilerine destek vereceğimizi, bölgede yapacağı çalışmalara katkı vereceğimizi ifade etmek isterim. Kendisine görevinde başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan’da Ensarioğlu’na ve Karahan’a teşekkür etti.

Bu haber 887 kez okundu.
Diyarbakır - 15:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.