27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Millet Bahçesinde; ‘Cami de, dinlenme alanları da var’

Bağlar - 16 Şubat 2021 12:41 A A

Bağlar Belediyesi’nin tahsis ettiği 92 bin metrekarelik alanda yapımına başlanan Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile burada ne olduğunu anlamaya çalışan vatandaşlar arasında ilgi çekici diyaloglar yaşandı.

Proje hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Beyoğlu ile projede cami olup olmadığını soran yaşlı iki vatandaş arasında yaşanan diyalog ilgiyle takip edildi.

Projenin toplumun tüm kesimleri düşünülerek hazırlandığını belirten Beyoğlu, “Proje, çocuklardan gençlere, kadınlardan yaşlı vatandaşlarımıza kadar herkes düşünülerek hazırlandı. Sayın cumhurbaşkanımız millet bahçeleri projeleriyle bizzat ilgileniyor. Bağlar’ımızın dokusuna uygun olarak hazırlanan projede devasa bir cami de var. Bunun yanında çok farklı sosyal donatılar içeriyor” ifadelerini kullandı.

Projenin içeriği hakkında bilgi alan vatandaşlar, Millet Bahçesi’nin ilçeye renk katacağını dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu haber 363 kez okundu.
Bağlar - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.