Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Özmen, Kayapınar’dan Meclis üyesi aday adayı oldu

Diyarbakır - 6 Aralık 2018 11:23 A A

Diyarbakır Akil Gençler İl Başkanı ve AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı Genç Girişimci Engin Özmen, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler nedeniyle AK Parti Kayapınar Belediyesi meclis üyesi aday adaylığı dosyasını parti yönetimine teslim etti.

Dosyayı AK Parti Kayapınar İlçe Başkanı Servet Can’a teslim eden Özmen, Uzun yıllar ikamet ettiği ve birçok alanda ticari işlerini yürüttüğü; Akil Gençler İl Başkanlığı ile birlikte aynı zamanda ilçe teşkilatında yönetim ve yürütme görevlerini icra ettiği Ak Parti Kayapınar Teşkilatından yine partisine ve halka hizmet etmek için Kayapınar Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olduğunu ifade etti.

“ANA MERKEZİNE MİLLETİ YERLEŞTİREN BİR PARTİYE HİZMET ETMEK GURUR VERİCİ”

“Ana merkezine milleti yerleştiren bir partiye hizmet etmekten daha gurur verici bir şey olamaz” diyen Özmen, “Tüm gücümüzle Devletimizin ve milletimizin Hayrına yapacağımız binlerce iş vardır. Tüm kardeşlerimizle beraber Cumhurbaşkanımızın yanında dik ve onurlu bir biçimde duracağız. Allah bu kutlu davada yar ve yardımcımız olsun. Bu kutlu dava da siz gönüldaşlarımın dua ve desteklerini bekler, hepinize saygı ve hürmetlerimi bildiririm. Rabbim aldığımız bu kararı benim, ilçem ve partim için hayırlı kılsın.” dedi.

KAYAPINAR’DA TİCARETLE UĞRAŞIYOR

2016 yılından bu yana Akil Gençlik Derneği İl Başkanlığını yürüten Özmen, uzun süreden bu yana Kayapınar’da ticaret ile uğraşıyor. Kayapınar halkının sorunlarını yakından bilen Özmen, 1 yıldan beridir görev yaptığı AK Parti Kayapınar İlçe Başkan yardımcılığı görevinden istifa etti.

Bu haber 1494 kez okundu.
Diyarbakır - 11:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.