23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Rifai Yıldırım görevden alındı

Diyarbakır - 19 Ağustos 2021 13:26 A A

Diyarbakır Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürü Rifai Yıldırım görevden alındı, yerine Şırnak İl Müdürü Muzaffer Akçam görevlendirildi.

Diyarbakır’da yaklaşık 2 yıldır Sosyal Hizmetler İl müdürlüğü görevi yapan Rıfai Yıldırım, Bakanlık kararı ile görevden alındı. Görevden alınan Yıldırım’ın yerine Şırnak İl müdürlüğü görevini yürüten Muzaffer Akçam atandı.

BAKANLIK BİRÇOK İLDE DEĞİŞİKLİĞE GİTTİ

Görevden Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Yıldırım yaptığı açıklamada, “2 yıldır şahsıma tevdi edilen Diyarbakır Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü görevini Devlet büyüklerimizin destekleri ile üstün sorumluluk bilinci ve özveriyle yürütmüş bulunmaktayım.  Bakanlığımın yeniden yapılanma sürecinde birçok ide olduğu gibi ilimizde de görev değişikliği söz konusu oldu. Bu kapsamda ilimize Şırnak İl Müdürü sayın Muzaffer Akçam görevlendirilmiştir. Bu sebeple  asli kadrom olan müdür yardımcılığı görevi olacaktır.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM

Öte yandan bazı haber kanallarında görevden alınmamın usulsüzlük ve yolsuzluk şeklinde olduğu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu ve benzeri asılsız iftiralar hakkında gerekli suç duyurularında bulunacağım” ifadelerini kullandı.

Bu haber 430 kez okundu.
Diyarbakır - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.