26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

‘Risk çok ama çok büyüdü’

Diyarbakır - 11 Nisan 2020 17:57 A A

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, sokağa çıkma yasağı kararının ardından fırın ve marketlere akın eden vatandaşların oluşturduğu görüntülere ilişkin çok çarpıcı değerlendirmede bulundu.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, sokağa çıkma yasağı açıklamasıyla birlikte ortaya çıkan görüntülere ilişkin”Risk çok ama çok büyüdü. Dün akşam itibarıyla sokağa çıkanların mutlak ama mutlak suretle kendilerini karantinaya almaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, dün gece 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edileceği açıklaması sonrası vatandaşların market, tekel ve fırınlara akın etmesini değerlendirdi.

“RİSK ÇOK AMA ÇOK BÜYÜDÜ”

Gazeteci Candaş Tolga Işık’a dikkat çeken bir açıklama yapan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, şunları kaydetti: Risk çok ama çok büyüdü. Dün akşam itibarıyla sokağa çıkanların mutlak ama mutlak suretle kendilerini karantinaya almaları gerekiyor.

Bu haber 783 kez okundu.
Diyarbakır - 17:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.