31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Şampiyonluk Bu Kente Çok Yakışacak”

Diyarbakır - 31 Mart 2021 16:22 A A

Nefes nefese geçen Edirnespor maçından sonra Diyarbekirspor’un soyunma odası karnaval yerine döndü.

Kulüp Başkanı Turan İlgin, teknik heyet ve futbolcularla görüşerek şampiyonluğa giden yolda mihenk taşı olan galibiyet için tebrik etti. Futbolcular, ”Şampiyon Diyar” diyerek her tarafı inletti.

Şampiyonluk yolunda bir engeli daha aştıklarının altını çizen İkinci Başkan ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, son 5 haftada herkesi manevi desteğe davet etti.

Avşar, “Sezon başından beri maçlarımız zorlu ve çekişmeli geçiyor. Rakiplerimiz, lider olduğumuz için özel motive oluyor. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız yüksek inançlarıyla bunun üstesinden gelmesini biliyor. Sonunda bulduğumuz golle zafere uzanarak kentimizi mutlu ettik. Şampiyonluk yolunda anlamı çok fazla olan bu galibiyeti bizden galibiyet bekleyen, dualarıyla, heyecanlarıyla bunu hissettiren halkımıza ve taraftarlarımıza hediye ediyoruz. Teknik heyet ve futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz.

“O KUPA BU KENTE GELECEK”

Takımımız 10 haftadır yenilmiyor. Aynı zamanda bu sezon deplasmanda yenilmeyen tek takım biziz.

Önde olduğumuz için rakibin ne yaptığı ile ilgilenmiyoruz. Tek düşüncemiz kalan 5 final haftasından şampiyonluk için gerekli olan sonuçları alarak kupayı Nisan ayı içinde kentimize getirmektir. Hep beraber bunu başaracağız.

Kentimizin tüm bileşenlerini takımımızın yanında yer almaya davet ediyoruz. Bayrak ve pankart asan herkese teşekkür ediyoruz. Daha fazla heyecan oluşturmamız lazım. Her tarafı Yeşil-Kırmızı’ya boyayalım.” dedi.

Bu haber 708 kez okundu.
Diyarbakır - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.