28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sosyal Medya Buluşmaları Devam Ediyor

Diyarbakır - 23 Eylül 2020 10:11 A A

Sosyal Medya Buluşmaları kapsamında Vali Münir Karaloğlu, Sur’un ardından Bağlarlı vatandaşların sorularını cevaplayacak.

İlki Surlu vatandaşlarla gerçeklesen ve yoğun ilgi geren Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmalarında bu kez Bağlar ilçesi tüm yönleriyle ele alınacak.

Vali Karaloğlu tarafından sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandırıldığı program 29 eylül saat 16.00’da Diyarbakır Valiliği’nin Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Vali Karaloğlu’da konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından “Sosyal Medya Buluşmaları’nda bu hafta Bağlar ilçemizi konuşacağız.” diyerek vatandaşlardan gelen soru, görüş ve önerileri canlı yayında cevaplayacağını açıkladı.

Yıl boyunca tüm ilçeleri kapsayacak şekilde devam edecek olan sosyal medya buluşmalarında vatandaşlardan gelecek öneri ve isteklerle yapılacak projelere yön verilecek.

Bu haber 585 kez okundu.
Diyarbakır - 10:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.