36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Taşçıer: “İlçelere Müdür Atamaları Yapıldı”

Diyarbakır - 19 Aralık 2019 22:28 A A

Diyarbakır eğitim camiasında idari tasarruf atamaları yapıldı.

Diyarbakır’daki 3 ilçenin milli eğitim müdürleri değiştirilerek yerlerine yeni atamalar yapıldı. Silvan, Ergani ve Eğil ilçelerine atamalar Milli eğitim Bakanlığı tarafından yapıldı.

Silvan’da görevden alınan Metin Aydın’ın yerine Bedii Öter, Ergani’de Mustafa Kaçmaz’ın yerine Demir Ernez atandı. Eğil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de eski Ergani İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaçmaz atandı. Ayrıca Kocaköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ise eski görevi olan Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Feysel Taşçıer’in yardımcılığına atandı.  Kocaköy ilçesine ise önümüzdeki günlerde atama yapılacak.

Feysel Taşçıer, ilçelere atamaların idari tasarruflar çerçevesinde ve Milli Eğitim Bakanlığının tasarrufuyla yapıldığını söyledi.

Taşçıer; “Amacımız, derdimiz Diyarbakır’ın eğitim ve öğretim kalitesini yukarılara çekmektir. Sahadaki görünürlüğümüzü artırmak, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte aktif bir şekilde sorunlarımızı yerinde görüp tespitler ve çözümler üretmek istiyoruz. Bu sorunlarımızın ne olduğunu tespit ettikten sonra çözüm için kısa, orta ve uzun vadeli bir biçimde planlamamız da hazırdır” dedi.

Bu haber 1354 kez okundu.
Diyarbakır - 22:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.