Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Üniversite Güvenlik Kurulu Toplantısı

Diyarbakır - 28 Eylül 2021 14:50 A A

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında Dicle Üniversitesi fakülteleri, yüksekokulları, üniversite yurdunun sorunları ve güvenliği konulu “Üniversite Güvenlik Kurulu Toplantısı” düzenlendi.

Vali Münir Karaloğlu başkanlığında Dicle Üniversitesi senato toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Vali yardımcısı Murat Yıldız, İl Emniyet Müdürü Dr. Hüseyin Aşkın, İl Jandarma Komutan V. J. Alb. Mehmet Kasım Ermiş ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda Dicle Üniversitesi, yüksekokulları, üniversite yurdunun sorunları ve güvenliği konuları görüşülürken, yükseköğrenimde sorunsuz bir akademik yıl geçirilmesi için yapılan mevcut çalışmalar ile üniversite yurtlarının ulaşım ve güvenlik sorunları ele alındı. Olası olumsuz durumların oluşması halinde ilgili tüm kurumlarla birlikte koordinasyon içerisinde çalışılarak, üniversite ve yurt bölgelerinde öğrenciler için alınacak tedbirler görüşüldü.

Bu haber 502 kez okundu.
Diyarbakır - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.