Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yangında evleri harabeye dönen aileye Başkan Beyoğlu sahip çıktı

Bağlar - 22 Nisan 2020 18:31 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, geçtiğimiz günlerde elektrik kontağından çıkan yangınla harabeye dönen evde yaşayan Çiçek ailesine yardım eli uzatarak Ramazan öncesinde 5 kişilik ailenin yüzünü güldürdü. Belediye ekiplerinin gıda ve temel ihtiyaç maddelerinden oluşan paketleri evlerinde ziyaret ederek ulaştırdığı ihtiyaç sahibi aile duygu dolu anlar yaşayarak Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

İhtiyaç sahibi ailelere yönelik olarak sağladığı katkılar ve desteklerle dikkat çeken AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, zor durumda kalan bir ailenin daha yüzünü güldürdü.

Bağlar merkez Mevlana Halit Mahallesi’nde yaşayan 5 kişilik Çiçek ailesin evleri  geçen hafta elektrik kontağından çıktığı ifade edilen yangın nedeniyle hasar gördü.

Eşinin  Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınından önce inşaatlarda demirci ustası olarak çalıştığını ancak salgından sonra işsiz kaldığını belirten  Seniha Çiçek,yaşadıkları zor durumu dile getirerek destek  istedi. Zor durumda kalan Çiçek ailesinin sesini Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu duydu. 

BEYOĞLU’NUN TALİMATIYLA YARDIMLAR AİLEYE ULAŞTIRILDI

Başkan Beyoğlu, ailenin ihtiyaçlarını karşılanması için belediye ekiplerine talimat verdi. Gıda ve temel ihtiyaç ürünlerinden oluşan ihtiyaç listesini hazırlayarak alışverişi yapan ekipler, hazırladıkları paketleri Çiçek ailesini ziyaret ederek teslim etti.

Başkan Beyoğlu tarafından temin edilen paketleri teslim alan aile duygu dolu anlar yaşadı. Çiçek ailesi, Ramazan öncesinde kendilerine uzatılan yardım elinden dolayı Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Aileye geçmiş olsun dileklerini ileten Beyoğlu da ailenin yaşadığı duruma çok üzüldüklerini belirterek, ”İmkanlar dahilinde bir ailemizin daha yüzünü güldürdüğümüz için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 472 kez okundu.
Bağlar - 18:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.