Açık
  • EURO 6.00
  • DOLAR 5.30

Adalet Birlik Partisi İl Başkanlığı’na Malkoç atandı

Diyarbakır - 11 Eylül 2018 10:14 A A

Genel Başkanlığını İrfan Uzun’un yaptığı ve Logosu Güneş olan Adalet Birlik Partisi (ABP) Türkiye genelindeki teşkilatlandırmasını sürdürüyor. Teşkilatlandırma çerçevesinde Diyarbakır İl Başkanlığı’na Mustafa Malkoç atandı.

“İLERİYİ GÖRENLERLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

İl Başkanı Malkoç, yaptığı açıklamada, Sağcısını, Solcusunu, muhafazakârını kısaca her kesimi kucaklayacak kocaman bir yüreğe sahip olduğunu ifade ederek, “Partimizin her iki tarafın ileriyi görenleri İle beraber yürüyeceği bir anlayışla rejimle problemi olmayan ülkemizin bölünmez bütünlüğüne uzanan elin ve dilin karşısında sağlam duran herkesin, yüzünü güneşe çeviren günebakan ve ona ışık olan güneş ışıkları sadece partililerimizi aydınlatmayacak, her kesimi aydınlatacaktır.” diye konuştu.

“PARTİMİZE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

Kendisine verilen önemli göreve layığı İle ifa edebilmek için partilerine gönül veren, Vatan sevdası ile yanıp tutuşan arkadaşlarıyla birlikte, neredeyse uyku uyumadan gece gündüz çalıştıklarına işaret eden Malkoç, “Partimize Türkiye genelimde gösterilen yoğun ilgi, Şehrimizde de karşılığı bulmuştur. İl  ve ilçe Teşkilatlarında, parti kurullarında Yer almak isteyen  birçok vatansever, gücümüze güç kattığı gibi, sorumluluğumuzu kat ve kat arttırmıştır. Bu bağlamda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte, liyakate önem veren bir anlayış ile sonuçlandırma çabasındayız.” dedi.

“HEDEFİMİZ TEK BAŞINA İKTİDAR”

ABP İl Başkanı Mustafa Malkoç, Hedeflerini de şöyle açıkladı:

“Partimizin misyonu olan gelecek neslin Adalet İle dolu bir Türkiye Olmasıdır. Bu çerçeve de ne olursan ol yeter ki Adaletli Ol ve partimize gel destek ol diyoruz. Hedefimiz Tekdir. Halkı Zengin, Ülkesi güçlü, devleti saygın Bir Türkiye için Allah’ın İzni ile Tek Başına İktidar olacağız, Türkiye’mize Hayırlar getirsin. İnsanlara umut olmak için yola çıktık.”

Bu haber 328 kez okundu.
Diyarbakır - 10:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.