34° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, mahallenin 20 yıllık asfalt sorununu çözdü

Bağlar - 14 Mayıs 2020 14:50 A A

Bağlar Belediyesi, ilçede uzun yıllardır asfaltlanmayan yerleşim yerlerini sıcak asfalt ile tanıştırmaya devam ediyor. 20 bin nüfuslu Selahattin Eyyubi Mahallesi’nin 20 yıllık asfalt sorunu çözüme kavuşturuldu. Uzun yıllar sonra hizmet gördüklerine dikkat çeken mahalle sakinleri bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı asfalt seferberliğinde yıllardır asfaltlanmayan yerleşim yerlerinin sorunlarını çözmeye devam ediyor. 45 bin nüfuslu Mevlana Halit Mahallesi’nden sonra 20 yıldır asfalt çalışması yapılmayan 20 bin nüfuslu Selahattin Eyyubi Mahallesi de sıcak asfalt hizmeti ile tanıştırıldı.

Karacadağ bazalt taşından ürettiği asfalt ile cadde ve sokakları asfaltlayan Bağlar Belediyesi’nin yıllar sonra gerçekleştirdiği hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren Selahattin Eyyubi Mahallesi sakinleri ve çevredeki esnaflar, asfalt çalışmasını takip eden Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇİZDİĞİ YOLDA HİZMETE DEVAM EDİYORUZ”

Asfalt dökme makinesinin üstüne çıkan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bir süre çalışmaları izleyerek ekiplere direktifler verdi. Sırada bekleyen başka yerleşim yerleri olduğunu belirten Başkan Beyoğlu, “Belediyelerin siyaset değil hizmet üretme yerleri olduğunu her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın altını çizdiği bu kutlu hizmet mücadelesinde milletimize hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz. Hizmete hasret kalan tüm mahalle, cadde ve sokaklarımızı asfaltlamayı sürdüreceğiz. “Aşkla koşan yorulmaz  “şiarıyla yola devam diyoruz” dedi.

Bu haber 555 kez okundu.
Bağlar - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.