21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, sağlık merkezlerini dezenfekte etti

Bağlar - 18 Mart 2020 17:08 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile kurulan 10 kişilik özel ekip, yeni tip koronavirüs ile mücadelede dezenfekte çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Vatandaşlara hizmet veren merkez ve kırsal bölgelerdeki 30 aile sağlık merkezi ve sağlık kuruluşu dezenfekte etti.

Vatandaşların başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği Başkan Beyoğlu,”Milletimizin emanetini taşıyoruz ve milletimize karşı görevimizi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz” dedi.

SAĞLIK MERKEZLERİNE DEZENFEKTE

Bağlar Belediyesi, Türkiye’deki vaka sayısının sürekli olarak arttığı yeni tip koronavirüs ile mücadelede dezenfekte çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiriyor. Bu kez ilçedeki sağlık merkezleri dezenfekte edildi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafından oluşturulan 10 kişilik özel ekip, kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşların temas kurduğu ve hizmet aldığı işletmeleri de virüs riskine dezenfekte ederek temizliyor. İlçe merkezi ve kırsal bölgelerde bulunan 30 aile sağlığı merkezi ve sağlık kuruluşları titiz bir şekilde ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Gün boyu etkili olan sağanak yağışa rağmen hız kesmeyen ekiplerin dezenfekte ettiği kurumlarda ayrıca vatandaşlara uyarılar yapıldı.

“MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKLE MÜKELLEFİZ”

Bağlar Belediyesi’nin yeni tip koronavirüs ile mücadelede aldığı kararlar ve gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşların takdirini topladı. Vatandaşların başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği Başkan Beyoğlu,”Milletimizin emanetini taşıyoruz ve milletimize karşı görevimizi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Ulaşabildiğimiz tüm kurum ve kuruluşları dezenfekte etmeye çalışıyoruz. Sağlık çalışanlarımızın vatandaşlarımıza  fedakar bir şekilde hizmet verdiği sağlık kuruluşlarını ve sağlık merkezlerini  dezenfekte ettik. Dezenfekte çalışmalarımız kararlı bir şekilde devam edecektir.” dedi.

Bu haber 399 kez okundu.
Bağlar - 17:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.