12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesinden Amca ve yeğene doğum günü sürprizi

Bağlar - 10 Mayıs 2020 14:23 A A

Kovid-19  tedbirleri kapsamında uygulanan Sokağa çıkma kısıtlaması süresince vatandaşların  ihtiyaçlarını karşılayan Bağlar Belediyesi ekipleri, bu  nedenle dışarı çıkamayan amca ve yeğenin doğum günü pastası talebini yerine getirerek duygulandıran bir sürprize imza attı. Ekipleri karşısında gören Altun ailesi tarifsiz bir mutluluk yaşadı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve 11 Mart’tan sonra Türkiye’de de yaşamı olumsuz etkileyen Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak evlerine götüren Bağlar Belediyesi ekipleri, zaman zaman da özel anların yaşanmasına aracılık ediyor.

Bu anlardan biri de Bağcılar Mahallesi’nde yaşayan Altun ailesi ile oldu. Gece saatlerinde Bağlar Belediyesi çağrı merkezini arayarak doğum günleri olduğu için yeğeni  ve kendisi için pasta talep eden  Yunus Altun yardım istedi.

ŞAŞKINLIK VE MUTLULUK

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile Kovid-19 sürecinde oluşturulan ekipler, hemen harekete geçerek 19 yaşındaki amca Yunus Altun ve 2 yaşındaki yeğeni  Uğur Eymen Altun’a doğum günü  pastası götürdü.

Kapıyı açtığında karşısında Bağlar  Belediyesi ekiplerini ve  pastayı gören Altun ailesi, büyük şaşkınlık yaşayarak Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na ve zabıta ekibine teşekkür ettiler.

Bu haber 285 kez okundu.
Bağlar - 14:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.