18° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesinden canlı yayınla şeffaf arsa satışı

Bağlar - 7 Ocak 2021 16:20 A A

Bağlar Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan imar durumu ticari değer taşıyan 5 bin 254 metre karelik arsanın satışını canlı yayınla ihaleye çıkarıyor. İlana çıkarılan ve birçok firmanın başvurduğu arsanın satışı 8 Ocak Cuma günü saat 14.30’da belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlayacak.

Bağlar Belediyesi, kurumdaki iş ve işlemler için planlanan ihaleleri şeffaflık ilkesinin gereği olarak canlı yayınlamaya devam ediyor.

Belediyeye ait arsanın satışı da belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanarak vatandaşlar tarafından izlenebilecek.

Belediyenin açıklamasında, “Mülkiyeti Belediyemize ait Kayapınar İlçesi Kayapınar Mahallesi (Diyarbakır-Urfa Karayoluna sıfır) 4640 ada 2 nolu parselde bulunan, imar durumu ticari alan olarak belirlenmiş 5.254,67m2 arsanın satışı 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a  Maddesine göre kapalı teklif usulü ile ihaleye çıkarılmıştır. İşin ihalesi aşağıdaki tabloda belirtilen tarih ve saatte Belediyemiz Meclis Toplantı salonunda Belediyemiz Encümeninin huzurunda yapılacaktır” denildi.

Bu haber 629 kez okundu.
Bağlar - 16:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.