15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da üçüz bebek bereketi

Bağlar - 6 Nisan 2021 13:22 A A

Genç ve çocuk nüfusun fazla olmasıyla öne çıkan Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde son zamanlarda dünyaya gelen bebeklerde üçüz oranının yüksek olması dikkat çekiyor. Yeniköy Mahallesi’nde biri erkek ve ikisi kız olmak üzere üçüz bebekleri olan Gündüz ailesini ziyaret eden Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Dicle, Fırat ve Nehir isimlerini taşıyan 3 aylık üçüz kardeşlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Üç ay önce dünyaya gelen üçüz bebekler Fatoş-Ferhat Gündüz çiftinin ilk çocukları olarak ailenin mutluluk kaynağı oldu. Erkek çocuğa Fırat, kızlara ise Dicle ve Nehir isimlerini veren aileyi  Ak Parti Bağlar Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş ve Ak Parti Bağlar Gençlik Kolları Başkanı Uğur Erekli ile birlikte ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiği aile mensuplarıyla bir süre sohbet etti.

 İçinde bebekler için temel ihtiyaç ürünlerinin bulunduğu çantaları hediye eden Başkan Beyoğlu,  çocukların Allah’ın emaneti ve yuvanın bereketi olduğunu söyleyerek aileye iyi niyet temennilerinde bulundu.

“HER KOŞULDA AİLELERİMİZİN YANINDAYIZ”

Bugüne kadar ziyaret ettiği birçok ailede üçüz bebek tablosu ile karşılaştığını belirten Başkan Beyoğlu, “Çocuklar, rabbimizin anne ve babalara lütfudur. Aile ziyaretlerimizde bu tür güzel tablolarla sıkça karşılaşıyoruz. Kuşkusuz bundan haz duyuyoruz. Ailelerine, vatana ve millete hayırlı olmalarını diliyoruz. Bu ziyaretlerdeki amacımız gönül hoşluğu yaratmaktır. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip aynı zamanda ailelerimizin ihtiyaçları olup olmadığını yerinde görerek çam sakızı çoban armağanı misali hediyelerimizi takdim ediyoruz.” diye konuştu.

Bu haber 315 kez okundu.
Bağlar - 13:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.