Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’ndan hasta Gence tedavi sözü

Bağlar - 24 Şubat 2021 12:18 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, esnaf ziyareti sırasında sokakta karşılaştığı ve sohbet ederek durumu hakkında bilgi aldığı gencin yaşadığı hastalıklardan dolayı tedavi olması için destek olma sözü verdi. Beyoğlu, zor koşullarda yaşama tutunmaya çalıştığını öğrendiği gence giyim desteğinde de bulunarak çevredeki vatandaşların takdirini topladı.

TEDAVİ İÇİN DEVREYE GİREREK GİYİM DESTEĞİNDE BULUNDU

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin cadde ve sokaklarında esnafları ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Karşılaştığı bir çok sorunun pratik yöntemlerle çözülmesini sağlayan Beyoğlu, bu kez çeşitli rahatsızlıkları olduğu öğrenilen M.N.Ö isimli gencin tedavisi için ilgili sağlık kuruluşları aracılığıyla devreye girdi.

Esnaf ziyaretinde bulunduğu sırada M.N.Ö ile karşılaşan Beyoğlu, vatandaşların gencin yaşadıklarını anlatarak destek istemesi üzerine konuyla yakından ilgilenerek  tedavisinin yapılması için ilgili kuruluşlarla görüşeceğini dile getirip  destek olma sözü verdi.

Hasta olan ve aynı zamanda zor koşullarda yaşadığı öğrenilen M.N.Ö’nin giyim ihtiyacının karşılanması için de ayrıca nakdi destek  sağlayan Beyoğlu’na vatandaşlar teşekkür etti.

Bu haber 369 kez okundu.
Bağlar - 12:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.