-3° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’ndan Şehit Annelerine Anlamlı Ziyaret

Bağlar - 10 Mayıs 2020 17:12 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Anneler Gününde şehit annelerini evlerinde ziyaret edip çiçek ve hediye takdim etti. Birçok kadını da ziyaret ederek çiçek takdim eden Başkan Beyoğlu’nun davranışı anneleri duygulandırdı.

AK Partili Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Anneler Gününde anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi. Şehit polis memuru Şehmus Karakut’un annesi Enzile Karakut ve şehit uzman çavuş Mikail Daşçı’nın annesi Fatma Daşçı’yı evlerinde ziyaret eden Beyoğlu, çiçek ve hediye takdim edip anneler gününü tebrik etti.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Başkan Beyoğlu’nun ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı. Şehitlerin anneleri ve yakınları anlamlı buldukları ziyaret için Beyoğlu’na teşekkür etti. Beyoğlu, Anneler Gününde ayrıca bir çok kadını ziyaret edip çiçek takdim etti. Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesiyle tam 50 gün sonra dışarı çıkabilen kadınlar bu jest nedeniyle Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN SELAMINI GETİRDİK “

Annelerle sohbet eden Başkan Beyoğlu, “İnsanlık ve ülkemiz Kovid-19 salgını nedeniyle zor günlerden geçiyor. Aynı zamanda mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Anneler günü bu yıl böyle bir döneme denk geldi. Biz de şehitlerimizin kıymetli annelerini ziyaret ederek cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik ve her konuda yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Peygamber efendimizin hadislerinde cennetin ayaklarının altında olduğunu buyurduğu annelik inancımız gereği kutsaldır. Şehitlerimizin annelerinin yanı sıra bir çok annemizi ziyaret ederek hayır dualarını aldık ” dedi.

Başkan Beyoğlu’nun ziyaret ettiği anneler arasında yatağa bağlı yaşayan anneler de yer aldı. Başkan Beyoğlu çiçek takdim ettiği hasta annelerin hayır dualarını aldı.

Bu haber 618 kez okundu.
Bağlar - 17:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.