Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, Gelincik Dağı yol yapım çalışmalarını inceledi…

Çermik - 9 Ekim 2021 15:56 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nce Türkiye’nin yeni Kapadokyası Gelincik Dağının yol yapım çalışmaları ile Sinek Çayı Gözesi yolu kilitli parke taşı yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Karamehmetoğlu, Desteklerini Çermik ilçesinden esirgemeyen İl Valisi Münir Karaloğlu’na teşekkür etti.

Göreve geldiği ilk günden itibaren Çermik ilçesine hizmet atağı başlatan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa bir süre önce Gelincik Dağı yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

GELİNCİK DAĞI YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

AK Parti Çüngüş İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan ile birlikte Türkiye’nin yeni Kapadokyası olma yolunda ilerleyen Gelincik Dağının yol yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Karamehmetoğlu, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yolun kısa sürede tamamlanacağının müjdesini veren Başkan Karamehmetoğlu, Dün olduğu gibi bugünde desteklerini Çermik’ten esirgemeyen Devlet ve millet adamı İl Valisi Münir Karaloğlu’na minnettar olduklarının altını çizdi.

KİLİTLİ PARKE TAŞI YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Başkan Karamehmetoğlu ve İlçe Başkanı Kızılarslan, daha sonra yeni Büyükşehir Belediyesi tarafından Sinek Çayı gözesi yolunda başlatılan ve devam eden kilitli parke taşı yapım işinde incelemelerde bulundu.

YENİKÖY MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Çalışma incelemelerinin ardından Başkan Karamehmetoğlu, Komşu İlçe Çüngüş’e bağlı Yeniköy Mahallesini ziyaret ederek, köylülerle hasbihal etti. Sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi alan Başkan Karamehmetoğlu, daha sonra Mahalleden ayrıldı.

İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Başkan Karamehmetoğlu, köy gezisinin ardından Diyarbakır Vali Yardımcısı Zerrin Çay Beşikçi başkanlığında YİKOB Konferans salonunda düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı. Başkan Karamehmeoğlu, toplantının hayırlara vesile olmasını temennisinde bulundu.

ESKİ BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Karamehmetoğlu, Koordinasyon toplantısının ardından bir dizi program dolayısı ile Diyarbakır’da bulunan Eski Başbakan Yardımcımız Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Milletvekilleri ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

SUR BELEDİYE BAŞKANI ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Diyarbakır’daki temaslarını tamamlayan Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’yi makamında ziyaret etti. Başkan Karamehmetoğlu, ziyaretiyle ilgili olarak, yaptığı paylaşımda şöyle dedi: “Sur’un ihyasını vatandaş ile gönül köprüsü kurarak gerçekleştiren, Hizmet adamı Sur Kaymakamı/Belediye Başkanı Sn. Abdullah Çiftçi’yi ziyaret ettim. Kendisine Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Başkan Karamehmetoğlu, Diyarbakır’daki programlarını tamamladıktan sonra Çermik’e döndü.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 286 kez okundu.
Çermik - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.