19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Beyoğlu: ‘Bağlar, Huzur ve hizmet istiyor’

Bağlar - 4 Mart 2019 11:35 A A

AK Parti Bağlar Belediye Başkan adayı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar’ın huzur’a ve hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, Huzur ve hizmeti ancak AK Parti kadrolarıyla getirileceğini söyledi. Bağlar’daki kadın ve gençlere yönelik istihdam artırıcı projelerinin hazır olduğunu savunan Beyoğlu, kazandıkları takdirde Bağlar’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte ciddi manada bir kentsel dönüşüm başlatacaklarının sözünü verdi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlere 26 gün kala AK Parti Bağlar Belediye Başkan adayı Hüseyin Beyoğlu, İlçe Başkanı Erkan Gezer ile birlikte seçim ziyaretlerini ve çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

“BAĞLAR HALKI HUZUR VE HİZMET İSTİYOR”

Bağlar’daki esnafların tamamını ziyaret eden Beyoğlu, köy ve mahalle ziyaretlerini de aralıksız olarak sürdürüyor. Seçim çalışmalarını değerlendiren Beyoğlu, Bağlar’ın tüm esnaflar ile Köylerin hemen hepsini ziyaret ettiğini ifade ederek, “2-3 apartman toplantıları yapıyoruz. Halkımızın AK Parti’ye ciddi anlamda bir teveccühü vardır. Gittiğimiz her yerde kadınlarımız ve gençlerimiz, Bağlar’a artık hizmet yapılmasını istiyor. 20 yıldır Bağlar’ımız hizmete muhtaç. 20 yıldan bu yana Bağlar hizmet görmedi. Halkımız ciddi anlamda HDP’ye sırt çevirdi. 31 Mart AK Parti’nin zaferi ile sonuçlanacaktır. Ve Bağlarımız hak ettiği hizmeti artık görecektir. Hak ettiği o güzel yaşantıyı, şehre olan hizmetleri görecektir. Artık Bağlar halkı hizmet, huzur istiyor. Gittiğimiz her yerde insanlarımız iki şey istiyor; Huzur ve Hizmet. Bunlarda ancak AK Parti’nin elleriyle gelecektir. AK Parti’li belediyelerimizin olduğu İl ve ilçelerde huzur ve hizmet var. Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan itibaren huzuru, hizmeti, gençlerimize ve kadınlarımıza istihdam imkanları yaratacağız. Artık Bağlar Hizmet ve huzur istiyor” dedi.

“BAĞLAR’DA KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BAŞLATACAĞIZ”

AK Parti Bağlar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar’da kentsel dönüşüm olmazsa olmazlarından olduğunu vurgulayarak, şöyle dedi:

“Projelerimizin başında kentsel dönüşüm geliyor. Ciddi anlamda Bağlar’ı, bağlar yapmamız için kentsel dönüşüm şarttır. Eski Bağlar’a girdiğimizde en az yüzde 20 oranındaki evlerimiz boş. Evler harabe. Allah korusun, yüzde 5’lik depremle evler yerle bir olur. Bağlar’daki bazı sokaklarımıza ambulans dahi giremiyor. Bu yüzden mutlak suretle acil bir şekilde kentsel dönüşüm yapacağız. Bağlar’ımızın bağlarla, bahçelerle donatılması gerekiyor. Hükümetimizin ve bizim projelerimiz var. Kazandığımız taktirde bunları en kısa sürede hayata geçireceğiz.

“GENÇLER VE KADINLARA YÖNELİK İSTİDAM ARTIRICI KURSLARIMIZ OLACAK”

Gençlere ve kadınlara yönelik istihdam artırıcı projelerimiz var. İstihdama yönelik kurslar düzenleyeceğiz. Biz kazanırsak büyük işadamlarımızı Diyarbakır’a davet edeceğiz. Artık yatırım zamanıdır. Valiliğimiz ve belediyelerimizle işbirliği yaparak, kadın ve gençlerimize yönelik istihdamı geliştirici projeleri hayata geçirmemiz lazım.”

Bu haber 704 kez okundu.
Bağlar - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.