15° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Beyoğlu, iftarda vatandaşlarla bir araya geldi

Bağlar - 13 Mayıs 2019 08:26 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi.

İftar programında Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun yanı sıra Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, eşi Ayşe Güzeloğlu, Bağlar Kaymakamı Barış Demirtaş, Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer ve vatandaşlar katıldı.

BEYOĞLU: “BAĞLAR BİZİM İÇİN ÇOK GÜZEL VE ÖZEL BİR İLÇEDİR”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yaptığı konuşmada, Mübarek Ramazan ayının manevi ikliminde, bir iftar, bir ramazan akşamında olduklarını hatırlatarak, Yaklaşık 3000 kişilik çocuğundan yaşlısına, kadınından erkeğine, inanmanın, ibadetin huzurunda bir sofrada bu mutluluk içerisinde bir araya gelmenin çok keyifli bir ortamı olduğunu söyledi. Bağlar, kendileri için çok güzel ve özel bir ilçe olduğunu hatırlatan Beyoğlu, “Bağların her bir köşesine her bir kişisine hizmeti götürmek noktasında gayretimiz ve samimiyetimiz var. İnşallah yeni dönemde Bağlar, gelişen ve güçlenen Diyarbakır’ın bu anlamda gelişmeyi en çok hisseden, bu hizmeti hak eden bir ilçesi olarak hissedilen bir ilçesi olacak” dedi.

VALİ GÜZELOĞLU: “HER MESELEDE BAĞLAR’IN YANINDA OLACAĞIZ”

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ise, Bağlar’ın, bugüne kadar hak ettiği hizmeti alamadığına değinerek, bu hizmetlerin her bir kişiye Diyarbakır’ın her bir köşesine götürüleceğine ve her meselesinde Bağlar’ın yanında olacağını ifade etti.

“BAĞLAR HİZMETE SUSAMIŞTIR”

Bağların güzel insanlarının hizmete susamış olduğuna değinen Vali Güzeloğlu, şöyle dedi: ‘’Bu dönemde inşallah hizmet seferberliği ile Bağlar’ın değişmesini, gelişmesini, her açıdan özlediği hem yerel hizmetlerde, hem de sosyal hizmetlerde Başkanımızın da  en ileriye ulaşacağında gayretimizi beyan ediyoruz.  Diyarbakır’ın her köşesinde, her kişisine inşallah hizmetler devam edecek. Rabbim böylesi güzel zamanlarda böylesi birlik ve beraberlik içinde bir araya gelmeyi, nice böyle buluşmaları nasip eylesin. Belediye Başkanımızın başlattığı bu hizmetleri ve diğer hizmetlerin Bağlar’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’’ şeklinde konuştu.

Akşam ezanın okunmasının ardından yenilen iftar yemeği ile program sona erdi.

Bu haber 777 kez okundu.
Bağlar - 08:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.