22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Zabıtasından örnek davranış!

Diyarbakır - 22 Eylül 2020 10:42 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görev yapan zabıtalar, yolcu otobüsüne binmek isteyen Yaşlı ve engelli vatandaşa yardım etti. Tekerlekli sandalye ile birlikte engelli ve yaşlı vatandaşı otobüse bindiren zabıtalar çevredeki vatandaşlardan tam not aldı.

Diyarbakır’da engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik örnek davranışlar devam ediyor. Geçtiğimiz gün eşi ile birlikte seyahat etmek isteyen tekerlekli sandalyeye mahkum engelli ve yaşlı bir vatandaş yolcu otobüse binmek istedi.

Bu sırada olay yerinden geçen Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görev yapan zabıta memurları yaşlı çiftin yardımına koştu.

Zabıta memurları, tekerlekli sandalyedeki yaşlı ve engelli vatandaşı, otobüse bindirdi. Yaşlı çiftin hayır dualarını alan zabıta memurların sergilediği örnek davranış vatandaşlardan büyük taktir gördü.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 863 kez okundu.
Diyarbakır - 10:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.