12° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Cami çevresine tel örgü ve çevre düzenlemesi

Bağlar - 27 Şubat 2020 12:06 A A

Bağlar Belediyesi, ilçeye bağlı yerleşim yerlerinde bulunan camilere ve taziye evlerine yönelik olarak başlattığı tel örgü ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar 10 caminin çevre ve güvenlik düzenlemesi yapılırken, son olarak Kudüs Cami’nin çevresi de yapılan çalışmalarla güvenli hale getirildi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ”Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek ve kendilerine hizmet etmek bize mutluluk veriyor. Bu yöndeki hizmetlerimiz devam edecektir.” dedi.

Bağlar Belediyesi, ilçeye bağlı yerleşim yerlerinde bulunan camilere ve taziye evlerine yönelik olarak başlattığı tel örgü ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor.

VATANDAŞLAR TALEP ETTİ, BELEDİYE YERİNE GETİRİYOR

Kırsal yerleşim yerlerinden sonra merkezde bulunan camilerin de çevre düzenlemesi ve tel örgü kaplaması yapılarak vatandaşların güvenlikle ilgili talepleri yerine getiriliyor. Bugüne kadar 10 caminin çevre ve güvenlik düzenlemesi yapılırken, son olarak Kudüs Cami’nin çevresi de yapılan çalışmalarla güvenli hale getirildi.

BEYOĞLU: “İBADET YERLERİNE ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ”

İbadet yerlerine ve taziye evlerine özel önem verdiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Buralar milletimizin ibadetlerini yerine getirdiği ve acılarını paylaşarak toplumsal dayanışma gösterdiği alanlardır. Biz bu konularda oldukça hassas bir tutum ortaya koyuyoruz. Göreve başladıktan sonra bir çok camimizin ve taziye evimizin bakım ve temizliğini yaptık,yapmaya da devam ediyoruz. Bir süreden beri de buraların güvenli hale gelmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek ve kendilerine hizmet etmek bize mutluluk veriyor. Bu yöndeki hizmetlerimiz devam edecektir.” dedi.

Bu haber 461 kez okundu.
Bağlar - 12:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.