27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çınar’da Devletin sıcak yüzü!

Çınar - 9 Ağustos 2020 13:29 A A

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, vatandaşlara yönelik ziyaretlerini büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde sürdürüyor. Çınar merkez ve bağlı kırsal mahallere yönelik ziyaretlerini aksatmadan sürdüren Kaymakam Büyüknalçacı, burada vatandaşların taleplerini dinledi. Çınar’da Devleti sıcak yüzü olmaya devam eden Kaymakam Büyüknalçacı, ziyaretlerde yoğun ilgi görüyor.

Göreve atandığı ilk günden itibaren vatandaş odaklı çalışmalara imza atan ve köy ziyaretlerine başlayan Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor. Devletin vatandaşının yanında olduğunu her fırsatta gösteren çalışmalar yapan Kaymakam Büyüknalçacı, bu anlamda kırsal mahalle ziyaretlerini sıklaştırdı. Gittiği her yerde yoğun bir ilgi gören Kaymakam Büyüknalçacı, vatandaşların taleplerini tek tek dinliyor.

İHTİYAÇ VETALEPLERİ İLK AĞIZDAN DİNLİYOR

İhtiyaç ve taleplerin imkanlar dahilinde en kısa sürede karşılanacağını ifade eden Büyüknalçacı, milletin her bir derdini kendilerine dert edindiklerini belirtti. Ziyaretlerde özellikle kız çocuklarıyla da sohbet etmeyi ihmal etmeyen Kaymakam Büyüknalçacı, Bunların çözümü konusunda tüm gayretleriyle çalışmalarının devam edeceğini aktardı.

ÇINARLI VATANDAŞLARDAN KAYMAKAM’A TEŞÜKKÜR

Yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirten Çınarlı vatandaşlar ise, Kaymakam Büyüknalçacı’ya teşekkür etti.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 766 kez okundu.
Çınar - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.