12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çocuklardan Video konferanslı 23 Nisan kutlaması

Bağlar - 22 Nisan 2020 12:55 A A

Bağlar Belediyesi’ne bağlı eğitim destek evleri ve çocuk merkezlerinde eğitim gören çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı video konferans yönetimi ile kutladı. Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında evlerinde kalan çocuklar, günün anlam ve önemini belirten şiir ve sözlerle duygularını dile getirdi.


Bağlar Belediyesi bünyesindeki eğitim destek evleri ve çocuk merkezlerinde faaliyet gösteren çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı alışılmışın dışında bir yöntem ile kutladı.

Yaşları 5 ile 10 arasında değişen kız ve erkek çocuklar Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19 önlemleri nedeniyle evlerinde kalmak zorunda kalınca bayram coşkularını video konferans yöntemi ile dile getirerek renkli görüntüler oluşturdu.

Günün anlam ve önemini belirten şiirler ve sözlerle videolar hazırlayan çocuklar neşeli ve coşkulu şekilde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN BEYOĞLU ÇOCUKLARI TEBRİK ETTİ

Anlamlı davranışlarından dolayı çocukları tebrik eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, salgın riski nedeniyle dışarı çıkamayan çocukların buna rağmen video konferans yöntemi ile kendi bayramlarını kutlayarak örnek bir davranışa imza attığını söyledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nın Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına hediye edildiğini belirterek bu anlamlı gün nedeniyle çocukların bayramını kutladı.

Bu haber 650 kez okundu.
Bağlar - 12:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.