33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çüngüş Belediye Başkanı Akmeşe, AK Parti’ye katıldı

Çüngüş - 14 Temmuz 2021 16:52 A A

Bağımsız Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, AK Parti’ye katıldı. Başkan Akmeşe’ye, AK Parti rozeti, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takıldı.

Geçtiğimiz günlerde Bağımsız Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören’in, AK Parti’ye katılmasının ardından bu kez de 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Saadet Partisi’nden Çüngüş Belediye Başkanı olarak seçilen Ali Suat Akmeşe de katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) düzenlenen grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Düzenlenen grup toplantısının ardından, AK Parti’ye katılım sağlayan Diyarbakır’ın Çüngüş ilçe Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe için katılım töreni düzenlendi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat’ın da hazır bulunduğu törende, Saadet Partisi’nden AK Parti’ye geçen Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin hitabının ardından kürsüye çağırıldı.

ÖZHASEKİ: “BİZLERİ ONURLANDIRIYOR”

Özhaseki, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Bugün 2 belediye başkanı arkadaşımız daha büyük AK Parti ailesine katılıyorlar. Amacı hizmet olan, amacı milletin duasını almak olan gönül belediyeciliği yapmak isteyen arkadaşlarımızın bu katılımları doğrusu bizleri de onurlandırıyor”

AK Parti’ye geçen Çüngüş Belediye Başkanı Ali Sait Akmeşe ise, Çüngüş’ün her anlamda kalkınması için daha çok çaba göstereceğinin altını çizerek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 882 kez okundu.
Çüngüş - 16:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.