29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DEVA Baglar Gençligi, can dostlarını unutmadı

Bağlar - 21 Ocak 2021 15:13 A A

Sosyal sorumluluk proje kapsamında Demokrasi ve Atılım Partisi Bağlar İlçe teşkilatı, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını unutmadı. DEVA Bağlar İlçe Teşkilatı, Yeniköy mezarlıkları civarında bulunan sokak hayvanlarına mama verdi.

 Demokrasi ve Atılım Partisi Bağlar İlçe teşkilatı, sosyal sorumluluk projeleri kapsamındaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bağlar İlçe teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Aydın ve beraberindekiler, Yeniköy mezarlıklar bölgesinde bulunan sokak hayvanlarının bulunabilecekleri noktalara içinde mama bulunan kaplar bıraktı.

Bağlar İlçe teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Aydın, Diyarbakır’a yağan kar yağışı nedeniyle yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının aç kalmaması ve duyarlılık oluşturmak adına böyle bir çalışma başlattıklarını ifade ederek, “Bizler DEVA partisi bağlar ilçe teşkilatı ve Gençlik Kolları olarak bu tür çalışmalarımızın devam edeceğini ancak bu tür projelerimizin sadece sokak hayvanları ile sınırlı kalmayıp sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir” dedi.

Bu haber 683 kez okundu.
Bağlar - 15:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.