36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır Askeri Hastanesi Başhekimliğine Aslan atandı

Diyarbakır - 24 Haziran 2020 09:55 A A

Geçtiğimiz ay Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nden ayrılan eski Diyarbakır Asker Hastanesi yeni adıyla Dağkapı Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Mehmet Fatih Aslan atandı. Bir dönem Halk Sağlığı Müdürlüğü’nü büyük bir başarı ve özveri ile yöneten Aslan’ın Dağkapı Devlet Hastanesi’ne atanması sevindirdi.

Diyarbakır’ın sağlığında başlatılan revizyon çalışmaları hızla devam ediyor. Sağlık İl Müdürlüğündeki değişimin ardından Hastane Başhekimleri de bir bir değişmeye başladı. Dağkapı Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni bir atama gerçekleşti. Halk Sağlığı eski müdürü Mehmet Fatih Aslan, eski adı Askeri Hastanesi olan Dağkapı Hastanesi Başhekimliğine getirildi.

Halk Sağlığı Müdürlüğünde de, başarılı çalışmalara imza atan Aslan’ın yeni görevinde de üstün başarılar gerçekleştirmesi bekleniliyor.

“HİZMET İÇİN BURADAYIM”

Diyarbakır Sağlığında kalitenin kat ve kat artarak devam etmesi için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Aslan, “Beni bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Diyarbakır halkına daha sağlıklı hizmet etmek için buradayız. İl Sağlık Müdürümüzün öncülüğünde güzel hizmetler gerçekleştirme gayesindeyiz” dedi.

Bu haber 6860 kez okundu.
Diyarbakır - 09:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.