20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’ın 4 yıldızlı oteli kapısını sağlıkçılara açtı

Diyarbakır - 27 Mart 2020 11:08 A A

Diyarbakır’da 1963 yılından bu yana faaliyet yürüten Demir Hotel,  sağlık emekçilerine gönüllü hizmet vermeye hazır olduğunu duyurdu.

Koronavirüs dünyada etkisini artırmaya devam ederken, Diyarbakır’ın en eski ve sembol otellerinden biri olan Demir Otel kapılarını sağlık emekçilerine açacağını duyurdu.

1963 yılından bu yana faaliyet yürüten kentin en eski otellerinden biri olan Demir Hotel, zor şartlar altında çalışan sağlık emekçilerine gönüllü hizmet vermeye hazır olduklarını duyurdu.

 Otelin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Şu anda içinde bulunduğumuz olağanüstü şartlar karşısında Halkımızın hayatı söz konusu olduğu için corona virüs salgınına karşı mücadele eden değerli Sağlıkçılarımıza gönüllü hizmet vermeye hazırız. Kapımız açıktır” denildi.

Bu haber 635 kez okundu.
Diyarbakır - 11:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.