29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakırlı Oyuncu Beritan Erdal Ayna setten sete koşuyor!

Diyarbakır - 22 Kasım 2019 19:02 A A

Geçen sezon Savaşçı dizisinde gösterdiği performans ile fanların hayranlığını kazanan Diyarbakırlı oyuncu Beritan Erdal Ayna, Şuursuz Aşk sinema filminde kariyerine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Orhan Seddatlinin yönetmenliğini Umut Ertek’in yaptığı Şuursuz Ask sinema filminin Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin paylaşıyor. Beritan Erdal Ayna Cigaraci Memduh karakteri ile kritik bir rolle deliyi oynuyor.

Sigara müptelası olan ama bir türlü de sigara bulamayan ve hastanenin personeli tarafından sürekli baskı gören ve filmde sahnelerinin çoğunun İsmail Hacıoğlu ile birlikte olmasından yana çok şanslı olduğunu iddia eden oyuncu. Özellikle İsmail Hacıoğlu  aynı sahneleri paylaşmanın kendisine çok şey kattığını paylaştı. Vizyona giriş tarihi 20 Aralık tarihine sayılı günler kala oyunun heyecanı gözlerinden okundu.

Ayna, “Ben bu filmde sektöre daha iddialı bir giriş yapacağımı düşünüyorum. Çünkü filmimiz gerçekten de olağanın dışında bir film. Gerek senaryosu gerek reji ekibi gerek de oyuncuları ile bana göre aylarca konuşulacak bir film yaptık. Umarım  filmin derdi seyircilerimize ulaşır.  Çünkü bu filmin bir derdi var” dedi.

20 ARALIĞA SAYILI GÜNLER KALA OYUNCUYA SİNEMA FİLMLERİ TEKLİFİ GELMEYE DEVAM EDİYOR

Kültür bakanlığı destekli Muhammet Cakiralin senarist ve yönetmenliği yaptığı ve çekimleri Zonguldak’ta olan Lacivert Gece adlı filmde konuk oyuncu olarak rol alan Oyuncu sosyal medya hesaplarından yeni bir sinema filmi ile anlaştığını duyurdu.

Esma Sevikin senaristliğini yaptığı ve Yunus Sevikin yönetmen koltuğunda oturacağı “Korku Takvimi” adlı sinema filminde önemli bir karaktere hayat verecek. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalardan filmin senaryosunun çok büyük bir itina ile yazıldığını ve Türkiye de daha önce denenmemiş bir film türü gibi göründüğünü paylaştı. 2 Aralık’ta Şile Ağva da çekimlerine başlanacak olan filmin ilk okuma provası usta oyuncu ve aynı zamanda filmde annesini oynayacak Nevin Efe’nin kontrolünde gerçekleşti.

Ocak ayında da sürpriz bir proje için yapımcı yönetmen Mehmet Çetin ile de görüştükleri ve filmde önemli bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.

ünlü oyuncu, Şuursuz Ask sinema filmini kendi kariyerim için bir milat olarak kabul ettiğini ve 20 Aralık’ta seyircinin bizi yalnız bırakmayacağını beyaz perde de hem ağlayacak hem de güleceklerini paylaştı.

Bu haber 4670 kez okundu.
Diyarbakır - 19:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.