Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DTSO Başkanı Kaya’dan Memur-Sen’e ziyaret

Diyarbakır - 20 Ekim 2021 14:01 A A

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede DTSO Başkanı Kaya, İl Başkanı Ensarioğlu’na sağlık sorunlarının çözümüne yönelik sarf ettiği çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Memur-Sen İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu da, Kaya’ya ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını kaydederek, “Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Kaya’nın, Diyarbakır’da ticaretin artması, ekonominin iyi bir yere gelmesi noktasında yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Özellikle Diyarbakır’ın hem ticaret anlamında hem de ekonomi anlamda üst seviyelere çıkarması hususunda ve dışarıdaki yatırımcıların Diyarbakır’a yatırım yapması yönündeki girişimlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarını çok beğeniyoruz. Diyarbakır’ın ekonomisinin kalkınması için güzel çalışmalar ve projeler yapıyor. Özellikle Diyarbakır’ı ticaretin merkezi yapma konusunda gösterdiği hassasiyet içinde teşekkür ediyorum. Başkanımızı oldukça başarılı bulduğumuzu da belirtmek istiyorum. Sanayileşmenin ön planda olması, tekstil kentin yapılması ve Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı esnafların odadan memnuniyeti bizi de memnun etmiştir. Temennimiz; Diyarbakır’da işsizliğin ortadan kaldırılmasıdır. Bunun öncülüğünü de Ticaret ve Sanayi Odası’nın olacağından şüphemiz yoktur. Bu konuda hükümetimizin de Diyarbakır’a olan hassasiyetini çalışmalarından dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere İlimizi ziyaret eden Bakanlarımızın ve İl Valimizin katkısıyla Diyarbakır inşallah hak ettiği konuma gelecektir. Bu noktada da emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 Ziyarette Memur-Sen Diyarbakır Yönetim kurulu üyeleri ve bağlı Sendika başkanları hazır bulundu.

Bu haber 366 kez okundu.
Diyarbakır - 14:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.