15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eker, ‘Diyarbakır’ımıza dair hedeflerimize var gücümüzle koşacağız’

Bismil - 6 Mart 2021 17:00 A A

Diyarbakır’daki İlçe ziyaretlerini sürdüren Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, “Teşkilatlarımızla birlikte “Güçlü ve Büyük Türkiye” vizyonumuz doğrultusunda, Diyarbakır’ımıza dair hedeflerimize var gücümüzle koşacağız” dedi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, ilçe ziyaretlerini yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Yapılan kongreler sonrası oluşan yeni AK Parti İlçe Başkanları ve yönetimlerine hayırlı olsun dileklerinde bulunmak amacıyla geçtiğimiz hafta ilçe ziyaretlerinin startını veren Eker, dün akşam Bağlar ve Kayapınar İlçe Başkanlıklarının ardından bugün de Çınar ve Bismil İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

Bugünkü ilk ziyaretini beraberinde milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya ve yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu kalabalık bir heyet ile birlikte Çınar’a yapan Eski Bakan ve Diyarbakır Milletvekili Eker, Türkiye’nin en genç İlçe Başkanı olan Ömer Murat Delil ve partililer tarafından karşılandı.

Büyük bir coşku ve sevgi seli arasında karşılanan Bakan Eker, “Teşkilatlarımızla birlikte “Güçlü ve Büyük Türkiye” vizyonumuz doğrultusunda, Diyarbakır’ımıza dair hedeflerimize var gücümüzle koşacağız. AK Kadrolarımızla durmadan, yılmadan, yorulmadan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde inandığımız yolda hep birlikte yürüyeceğiz” diye konuştu.

Çınar Kaymakamlığını da ziyaret ederek, Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçaçı’dan ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Bakan Eker ve beraberindekiler, daha sonra Bismil İlçesi’ne gitti. Bismil’de İlçe Başkanı Veysel Yağmur ve partililer tarafından karşılanan Eker, partililere hitaben kısa bir konuşma yaptı.

Bu haber 338 kez okundu.
Bismil - 17:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.