28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Eşbaşkan Mızraklı kabristanları ziyaret etti

Bağlar - 4 Haziran 2019 18:03 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Yeniköy ve Şehitlik Mezarlıklarına giderek kabristanları ziyaret etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Ramazan Bayramı arifesinde Yeniköy ve Şehitlik Mezarlıklarını ziyaret etti. Kabristan ziyaretlerine Mızraklı ile birlikte HDP Diyarbakır Milletvekilleri, Remziye Tosun, Saliha Aydeniz, Musa Farisoğulları, HDP ile DBP il ve ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Mızraklı ve beraberindekiler yaşamını yitirenlerin mezarlarını ziyaret ederek karanfil bıraktı, ailelerinin bayramını kutladı. Mezarlık ziyaretinde bulunan ailelerle bir süre sohbet eden Mızraklı daha sonra trafik kazası sonucu yaşamını yitiren DTP Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Cihan Deniz ve Hüsnü Ablay’ın mezarlarını ziyaret ederek karanfil bıraktı. Mızraklı ayrıca bakımsız kalan mezarları da ziyaret ederek karanfil bıraktı, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bakımsız mezarları onarması için talimat verdi.

Bu haber 374 kez okundu.
Bağlar - 18:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.