28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Eşbaşkan Yılmaz, Diclekent Esnafını ziyaret etti

Diyarbakır - 11 Haziran 2019 16:44 A A

Kayapınar Belediyesi Eşbaşkanı Kezban Yılmaz, HDP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz ile birlikte Kayapınar İlçesi Diclekent esnafını ziyaret etti. HDP Kayapınar İlçe örgütü temsilcilerinin de yer aldığı ziyarette, esnafların sorun ve sıkıntıları dinlenildi.

31 Mart Yerel seçimlerde yüzde 66,35 oy oranı ile HDP’den Kayapınar Belediye Başkanı seçilen Av. Kezban Yılmaz, göreve başladıktan sonra başlattığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Eşbaşkan Yılmaz, bugün HDP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz, HDP Kayapınar İlçe Örgütü ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Diclekent esnafları ziyaret etti.

Esnaflar tarafından güleryüzle karşılanan Eşbaşkan Yılmaz ve beraberindekiler, sorun ve sıkıntıları dinledi. Seçimlerden dolayı teşekkür de eden Eşbaşkan Yılmaz, ayrıca Belediyenin mevcut durumu ve yapacağı hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Oldukça keyifli geçen ziyareti ardından Eşbaşkan Yılmaz,  Kayapınar Belediyesi’ni devraldıktan sonra yaşanan sıkıntıları halka anlatmak adına ziyaretleri yaptığını belirterek, halka hesap veren şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket etmeyi sürdüreceklerini söyledi.

Bu haber 502 kez okundu.
Diyarbakır - 16:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.