28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eski Bakan Eker’den Çınar’a çıkarma

Çınar - 7 Mart 2021 16:16 A A

Gıda, Tarım Eski Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker’in İlçe ziyaretleri sürüyor. Eker, Çınar’da yüzlerce partili tarafından karşılandı. Eker, Türkiye’nin en genç ilçe başkanı Ömer Delil’i ziyaret etti.

Geçtiğimiz haftalarda kongreye giden AK Parti Diyarbakır İl teşkilatı eski Bakan Mehdi Eker başkanlığındaki heyetle ilçelere çıkarma yapmaya devam ediyor. Bakan Eker, milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile birlikte Çınar’a geçti. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bakan Eker ardından İlçe binasına giderek partililerle bir araya geldi.

“KADINLARIMIZIN GÖZLERİNDE AZMİ GÖRDÜM”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Eker, “#Çınardayız.. Kongremizin ardından çalışmalarımıza enerjimiz artarak devam ediyoruz.  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın liderliğinde yürüdüğümüz bu yolda; Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızın gözlerinde azmi , kararlılığı ve samimiyeti gördüm” dedi.

Bu haber 498 kez okundu.
Çınar - 16:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.