Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gazeteci Sait Bayram’dan Milletvekili Bal’a ziyaret

Bağlar - 31 Mayıs 2021 18:26 A A

www.diyarbakirgazete.com.tr. Editörü Gazeteci Sait Bayram, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal’ı ziyaret etti. İrtibat bürosunda bir araya gelen Bayram ve Bal, Diyarbakır’ın gündemi ile ilgili istişarelerde bulundu.

Diyarbakır Milletvekili olarak, mesaisini Diyarbakır’ın sorunlarına ayıran Bal, günde 30-40 vatandaşla bir araya gelerek, sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor.

Kentin sorunlarına gösterdiği duyarlı davranışlarından dolayı Bayram’a teşekkür eden Bal, “Bu kentin sorunlarını en iyi bu kentte yaşayan siz değerli basın mensupları bilirsiniz. Hemen hergün sorunları çözümüne yönelik gösterdiğiniz duyarlılık bizim için gurur vericidir. Bizde sizin yayınlarınız ışığında sorunlarına çözüm bulmak için ilgili makamlara iletiyoruz. Bu kent bizim. Bu yüzden siyasetçisinden, bürokratına kadar, basınından sade vatandaşa kadar elbirliğiyle kentte sahip çıkacağız, çıkmamız gerekiyor. Yayın hayatınızda başarılar dilerken, bu kentin vekili olarak özellikle yerel basının şartlarının iyileştirilmesine yönelik çaba göstereceğiz” diye konuştu.

Gazeteci Sait Bayram ise, kendilerini kabul eden Bal’a teşekkür ederek, kentin sorunlarına çözüm bulmak adına sürekli istişarelerde bulunacaklarını söyledi.

Bu haber 838 kez okundu.
Bağlar - 18:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.