Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gazi Yaşargil Araştırma Hastanesinde yüzler gülüyor

Diyarbakır - 25 Eylül 2021 16:04 A A

Kısa süre önce “Nerede kalmıştık Diyarbakır” sloganı ile göreve başlayan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Asena göreve gelir gelmez icraatlarına başladı.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sağlık açısından büyük bir öneme sahip olan ve günde binlerce hastaya sağlık hizmeti sunan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki eksiklikler bir bir giderilmeye başlandı.

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde verilen sağlık hizmetindeki çıtayı üst seviyelere çıkarmaya çalışan Hastane Başhekimi Dr. Muhammed Asena bir yandan sağlık hizmet sunumu diğer yandan da hastanenin fiziki koşullarını iyileştirmek adına gece gündüz çaba gösteriyor.

GAZİ YAŞARGİL’DE DOĞU PEDİATRİ KONGRESİ DÜZENLENECEK

Başhekim Asena, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hizmetlerin yanı sıra Kasım ayında Türkiye geneli 1000 çocuk hekimini ağırlayacak olan Doğu Pediatri kongresinin de planlanmasında yönetim kurulu üyesi olarak ekibiyle birlikte ciddi emek harcıyor.

Başhekim Asena’nın yeniden göreve başlamasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Asena’ya Diyarbakır sağlığı adına sunduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 978 kez okundu.
Diyarbakır - 16:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.