11° Kapalı
  • EURO 6.79
  • DOLAR 6.18

Görme Engelliler, Çermik Kaplıcalarını gezdi

Çermik - 8 Eylül 2019 20:36 A A

Altı Nokta Körler Derneği Diyarbakır Şubesi tarafından üyelerine yönelik Çermik İlçesi’ndeki kaplıcalara gezi etkinliği düzenlendi.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun ulaşım imkanı sağladığı turda Alt Nokta Körler Derneği Üyeleri güzel bir gün geçirdi. Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun ağırladığı Başkan Mehmet Akif Karakaş ve üyeler, kaplıcalara girme fırsatı buldu.

Altı Nokta Körler Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Akif Karakaş, Dernek olarak, görme engelli üyelerine yönelik dünyanın en şifalı sularından biri olan Çermik kaplıcalarına bir gezi etkinliği düzenlediklerini ifade ederek, ‘’Gerçekten mükemmel bir etkinlik oldu. Bu etkinliği düzenlememize vesile olan ve bizleri son derece misafirperver bir şekilde ağırlayan Çok değerli Çermik belediye başkanımız Sayın Şehmus Karamehmetoğlu’na ve ulaşım imkanı sağlayan İl Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Basri Güzeloğlun’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Bu haber 573 kez okundu.
Çermik - 20:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.