16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GSYD’den Diyarbakırspor’a Destek

Diyarbakır - 27 Aralık 2018 17:28 A A

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD), Diyarbakır 1.Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Diyarbakırspor’a malzeme desteği sağladı. Kulüp Başkanı Akyıl, “Bu malzemeler olmasaydı, ikinci yarı hazırlıklarına başlayamayacaktık” diyerek GSYD Başkanı Yılmaz Bay ve dernek yönetimine teşekkür etti.

MALZEME SORUNU AŞILDI

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD),yeniden ayağa kalkan ve 1.Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Diyarbakırspor’a malzeme desteğinde bulundu. Kulüp Başkanı Şeyhmus Akyıl, halkın kulübü olan Diyarbakırspor’a verilen destek nedeniyle GSYD yönetimine teşekkür etti. Akyıl,”Diyarbakırspor’u ölüm döşeğinden aldık ve yeniden mücadeleye başladık. Önümüze dağ gibi sorunlar çıktı, bunları el birliği ile aşmaya çalışıyoruz. Kentte çok sayıda kurum, kuruluş, belediyeler, valilik, yerel basın, GSYD, esnaflar herkes bizlere yardımcı oldu. Hepsine kulübüm ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Diyarbakırspor bu kent için çok büyük bir değerdir, büyük bir markadır, Dünyanın heryerinde taraftarı olan bir armadan bahsediyoruz. Bu sezon amacımız süper amatör lig ve bunu gerçekleştirmek için canla başla çalışıyoruz. Devre arasında çok önemli transferlerimiz oldu. Takıma yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte güçlü bir kadro oluşturduk. Bundan sonra hedef şampiyonluk.” dedi.

 “HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”

Kulübü yaşatmak ve geleceğe taşımak için herkesin desteğini isteyen Akyıl,”Diyarbakırspor’u büyük bir batağın içinden aldık ve yaşatmaya çalışıyoruz. Sabırla önümüze çıkan tüm engelleri aşıyoruz. Sorumluluğunu bilen bir yönetimimiz var, Diyarbakırspor’un adına yakışır çok önemli projelerimiz olacak. Bunları hayata geçirmek için canla başla uğraş veriyoruz. Kulübümüze heryerden maddi manevi destek geliyor, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği GSYD, takımımıza malzeme desteğinde bulundular. Bu malzemeler olmasaydı, ikinci yarı hazırlıklarına başlayamayacaktık. Bunlar bizim için çok önemli, GSYD Yönetimine başta Başkan Mehmet Yılmaz Bay ve tüm arkadaşlara Kulübümüz adına teşekkür ederim. GSYD kentte spor adına çok önemli işlere imza atmaya devam ediyorlar. Kentte spor adına önemli bir eksikliği giderdiler. En başından beri bizim yanımızda duruş sergilediler.”  diye konuştu.

(Saffet AZBAY’ın Haberi)

Bu haber 989 kez okundu.
Diyarbakır - 17:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.