28° Açık
  • EURO 6.39
  • DOLAR 5.69

Kadayıfçıoğlu: ‘Diyarbakır’ı eğitimde hak ettiği yere getireceğiz’

Diyarbakır - 15 Eylül 2018 16:24 A A

Yeniden yapılanmaya giderek idari kadrosunu değiştiren ve eğitim departmanını da genel merkezin kontrolüne bırakan Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nde yönetim,eğitimci kadrosu ve okul personeli Pazartesi günü başlayacak olan 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı öncesinde yemekte buluştu.

Özel bir restoranda verilen yemeği Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu organize etti. Okul yönetim ve öğretmenlerle bir araya gelen Bilal Kadayıfçıoğlu, okuldaki yeniden yapılanma sürecini anlatarak, beklentilerini dile getirdi. Kadayıfçıoğlu, Diyarbakır’ı eğitimde hak ettiği yere taşımak için okul yönetiminden eğitimci kadrosu ve çalışanlara kadar tüm bileşenler olarak el ele vererek çalışacaklarını söyledi.

“BİLNET MARKASI SİZLERE EMANETTİR”

Kadayıfçıoğlu, “Kadim kentimizin eğitim alanında yükselmeye ihtiyacı var. Bu amaçla yeniden yapılanmaya giderek önemli bir yatırım yaptık. Bilnet markasi ve bu kentin çocukları, geleceği sizlere emanettir. Gelecek sizlerin emeği ve yetiştireceği insanlarla güzel olacak” dedi.

Haber: Saffet Azbay

Bu haber 368 kez okundu.
Diyarbakır - 16:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.