22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Karantinada kalan vatandaşlara Kadir Gecesinde tatlı ikramı

Bağlar - 20 Mayıs 2020 12:47 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yeni Tip Koronavirüs (Kovid -19) salgını önlemleri kapsamında Kazakistan’dan getirilerek Halid Bin Velid Öğrenci Yurdu’na yerleştirilerek karantina sürecine alınan vatandaşları Kadir Gecesi’nde ziyaret edip tatlı ikram etti. “Sizler burada huzur ve güven içerisinde bizlerin misafirisiniz ” diyen Başkan Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  selamlarını iletti.

Beyoğlu, ziyaret sırasında yurt bahçesindeki yeşil alana fidan dikerek Kadir Gecesi’nde anlamlı bir davranışa daha imza attı.

KARANTİNADA KALAN VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Kadir Gecesi’nde Diyarbakır’da karantinada kalan vatandaşları duygulandıran bir jeste imza attı.

Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında Kazakistan’dan getirilerek Halid Bin Velid Öğrenci Yurdu’na tedbir amaçlı olarak yerleştirilen vatandaşları ziyaret eden Başkan Beyoğlu, tatlı ikramında bulunarak her hangi bir sorunları olup olmadığını sordu.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir ile birlikte ziyaret ettiği vatandaşlarla görüşen Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

“DEVLETİMİZ, BU SÜREÇTEKİ BAŞARISIYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLDU

Vatandaşların Diyarbakır’da huzur ve güven içerisinde olduğunu belirten Beyoğlu, “Devletimiz sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde ortaya koyduğu başarılı mücadele Kovid-19 sürecinde dünyaya örnek oldu. Devletimiz hem kendi vatandaşlarını mağdur etmedi, hem de dünyanın her yerine başka milletlere ve devletlere yardım eli uzattı. Böyle bir lidere ve devlete sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Sizler karantina bitene kadar burada bereketi ve misafirperverliği ile nam salan kadim kentimizin misafirlerisiniz ” diye konuştu.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Karantinada kalan vatandaşlar da manevi anlamı çok fazla olan Kadir Gecesi’ndeki  anlamlı ziyaret ve tatlı ikramı nedeniyle Başkan Beyoğlu ile Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’e teşekkür etti.

YURT BAHÇESİNE FİDAN DİKTİ

Başkan Beyoğlu, ziyaret sırasında yurt bahçesine kendi adına fidan dikti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan anısına dikilen fidanları da sulayan Başkan Beyoğlu, ağaçlandırma çalışmalarının önemine dikkat çekerek belediye olarak her türlü katkıyı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Bu haber 580 kez okundu.
Bağlar - 12:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.