Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaymakam Büyüknalçacı, maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çekti

Çınar - 18 Ağustos 2020 20:03 A A

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Çınar Sanayi Sitesini ziyaret ederek,  sanayi esnafına Maske ve sosyal mesafe hakkında bilgilendirmede bulundu. Kaymakam Büyüknalçacı, sosyal mesafe, maske ve hijyene dikkat çekti.

Göreve atandığı ilk günden itibaren esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Çınar’da Koronavirüs’ün asgariye indirilmesi amacıyla da bilgilendirme toplantılarına da ağırlık verdi.

Geçtiğimiz gün Koronavirüs tedbirleri kapsamında Merkez ve köy muhtarları ile yaptığı toplantıda maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat çeken Kaymakam Büyüknalçacı, bugün de Çınar Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü, Toplum Sağlığı Müdürünün de katıldığı ziyarette Kaymakam Büyüknalçacı, esnaf ile sosyal mesafe ve maske bilgilendirmesinde bulundu.

Esnafın sorunlarını dinleyen Kaymakam Büyüknalçacı, esnafa Maske–Sosyal Mesafe ve Hijyen konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Kaymakam Büyüknalçacı, Sanayi esnafına maske, sosyal mesafe ve hijyeni anlattıklarını ifade ederek, esnafların kendi aralarında da olsa kurallara dikkat etmesini istedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 479 kez okundu.
Çınar - 20:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.