26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Öz Diyarbakır Seyahat Koronavirüs tedbirleri nedeniyle seferlerini durdurdu

Diyarbakır - 26 Mart 2020 20:22 A A

Öz Diyarbakır Seyahat, korona virüsü nedeniyle tüm seferlerini durdurdu. Firma Genel Müdürü Şaban Doğmuş, “Yolcularımızın, personellerimizin ve toplumun sağlığını gözetmek amacıyla seferlerimizi geçici bir süre ile durdurma kararı aldık” diye konuştu.

Diyarbakır’ın en köklü otobüs firmalarından Öz Diyarbakır Seyahat, korona virüsü salgını nedeniyle Türkiye’nin 7 bölgesine her gün yaptığı 30 seferin tamamını durdurdu.

Firmanın Genel Müdürü Şaban Doğmuş, korona virüsüne yönelik önlemler nedeniyle yolcu sayısının düştüğünü ve birçok seferi daha önce iptal ettiklerini söyledi.

Doğmuş, “Sağlık Bakanlığı’nın yolcu kapasitemizi yüzde 50 oranında azaltması, 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın evlerinden çıkmaması ve tüm Türkiye’ye çağrıda bulunulması nedeni ile yolcu sayısının düşmesi sonucunda bugüne kadar birçok seferlerimizi iptal etmiştik. Firma olarak yolcularımızın, personellerimizin ve toplumun sağlığını gözetmek amacıyla seferlerimizi geçici bir süre ile durdurma kararı aldık” dedi.

Kaynak: DUVAR

Bu haber 897 kez okundu.
Diyarbakır - 20:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.