16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Özmen: ‘Kayapınar aşığıyım’

Diyarbakır - 10 Aralık 2018 16:08 A A

Kayapınar Belediye Meclis üyesi aday adayı olan genç girişimci Engin Özmen, İlçenin sorunlarını yakından bilen biri. Gerek basın toplantılarında, gerekse de ikili ilişkilerde Kayapınar’ı anlatan Özmen, Adaylığı kesinleşmesi ve seçilmesi durumunda, başta dezavantajlı gruplar olmak üzere her kesime farklı projelerini hayata geçirmeyi hedefliyor.

“ AK PARTİ’YE HİZMET ETMEK BENİM İÇİN ONURDUR”

Özmen, AK Parti’nin Kayapınar’da son 2 yıl içinde anlatılmayacak kadar başarılı hizmetler yaptığını ve yapmaya devam ettiğini ifade ederek, “Benim içinde böyle bir partiye hizmet etmek onurdur. Ben Kayapınar’ı iyi bilen birisiyim. Bütün ticaretimi Kayapınar’da yapıyorum. Bu yüzden halkımıza hizmet için bu yarışta bende varım. Eğer kısmet olur da seçilirsem halkımız için gece gündüz demeden sorunlarına çözüm getirmek için çalışacağım.Kapımız herkese açık olacaktır. Dini dili ırkı ne olursa olsun hiçbir ayırım yapmayacağız” dedi.

“DEZAVANTAJLI VATANDAŞLARIM İÇİN PROJELERİM OLACAKTIR”

Seçildiği taktirde dezavantajlı gruplar denilen kadınlar ve gençlere yönelik projelerinin olacağının altını çizen Özmen, “Seçilirsem kısmet olursa halka hizmet için mücadele edeceğim makam mevki çok önemli değil, benim için insanlık önemlidir. Engellilerimiz, yaşlılarımız, dul ve yetim kardeşlerimiz  ve gençlerimiz için çok önemli projelerim olacaktır. Kadınlarımıza yapılan şiddet ile ilgili projelerimiz olacaktır” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN HAYRINIZA YAPACAĞIMIZ BİNLERCE İŞ VARDIR”

“Tüm gücümüzle Devletimizin ve milletimizin Hayrına yapacağımız binlerce iş vardır” diyen Özmen, “Tüm kardeşlerimizle beraber Cumhurbaşkanımızın yanında dik ve onurlu bir biçimde duracağız. Allah bu kutlu davada yar ve yardımcımız olsun. Bu kutlu dava da siz gönüldaşlarımın dua ve desteklerini bekler, hepinize saygı ve hürmetlerimi bildiririm. Rabbim aldığımız bu kararı benim, ilçem ve partim için hayırlı kılsın” şeklinde konuştu.

Bu haber 1301 kez okundu.
Diyarbakır - 16:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.