39° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.66

Siyasetçileri ve bürokratları buluşturan düğün

Diyarbakır - 27 Ağustos 2018 16:53 A A

AK Parti Sur İlçe Başkanı Şafak Yontürk’ün oğlu Veysel Yontürk ve Rojda Bilen’in görkemli düğün töreni Diyarbakır’lı siyasetçi ve bürokratları bir araya getirdi.

Aralarında AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat ile eski Milletvekillerinin de bulunduğu yüzlerce davetli Yontürk çiftine mutluluklar diledi.

AK Parti Sur İlçe Başkanı Şafak Yontürk’ün oğlu Veysel Yontürk, hayatını Rojda Bilen ile düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile birleştirdi.

Kayapınar ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen törene, aralarında AK Parti MKYK Üyesi Alaattin Parlak, AK Parti AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Kutbettin Arzu, AK Parti eski Vekillerden Galip Ensarioğlu, Cuma İçten, AK Parti İl Başkanı Serdar Budak, İlçe Başkanları, Kadın Kolları, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi ve çok sayıda bürokrat ile Yontürk ve Bilen aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Çiftin nikahın Sur Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi kıyarken, davetliler çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, birlikte halay çekti.

Bu haber 899 kez okundu.
Diyarbakır - 16:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.