15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Son Nefesimize Kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın Yanındayız”

Bağlar - 8 Mart 2021 11:56 A A

ABD’nin New York kentinde reklam panolarına “Stop Erdogan” (Erdoğan’ı durdurun) afişi asılmasına sert tepki gösteren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin hizmet binalarına  “Love Erdoğan “(Erdoğan’ı Seviyoruz ) afişleri aşarak bir grup FETÖ’cü tarafından yapıldığı ifade edilen provokasyona Diyarbakır’dan anlamlı cevap verdi.

“ERDOĞAN, DİK DURUŞUN SİMGESİDİR “

“Son nefesimize kadar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız ” sözleriyle tepkisini dile getiren Beyoğlu, iç ve dış ihanet odaklarının asla başarılı olamayacağını söyledi.

Beyoğlu, “Bu ihanet odaklarının tek derdi, onların kirli emel ve ittifaklarına karşı mazlumların yanında yer alarak dik duruş sergileyen liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı saf dışı bırakıp Türkiye’mizi çökertmektir. Ama boşuna hevesleniyorlar. Aziz milletimiz ve bizler her şeyin farkındayız. Onlar saldırdıkça bizler daha çok kenetleneceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 277 kez okundu.
Bağlar - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.