15° Az bulutlu
  • EURO 6.75
  • DOLAR 6.17

”Temiz Bağlar” İçin 90 Yeni Araç !..

Bağlar - 31 Temmuz 2019 19:17 A A

Bağlar Belediyesi, ilçedeki temizlik sorununu çözmek için araç filosuna 90 yeni araç ekledi.Yeni alınan araçları tanıtan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,Bağlar halkının yoğun şikayetlerine konu olan temizlik sorununu kökten çözeceklerini söyledi. Başkan Beyoğlu,”Yeni alınan sıfır ve modern araçlarımızla beraber titiz bir çalışma yürüterek Bağlar sokaklarına temizliği ve huzuru getireceğiz. Sokaklarımız bundan sonra gül gibi kokacak. Bizim anlayışımızda siyaset değil hizmet etmek vardır” diye konuştu.

MODERN TEKNOLOJİNİN SON ÜRÜNÜ ARAÇLAR

Bağlar Belediyesi’nin ilçedeki temizlik sorununu çözmek amacıyla satın aldığı son model gelişmiş teknolojinin özelliklerini yansıtan 90 temizlik aracı görücüye çıktı. Bir süre önce yapılan ihale ile satın alınan araçlar belediyenin Makine İkmal Müdürlüğü tarafından teslim alındı. İlçede vatandaşların şikayetlerine konu olan temizlik sorununu ortadan kaldırmak amacıyla “Temiz Bağlar” sloganıyla çalışma başlatan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yeni araçları inceledi. Yeni alınan aracın  direksiyonuna geçen Başkan Beyoğlu bir süre deneme yaptı. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan araçlar arasında çöp toplama, süpürme, harfiyat  taşıma, sokak temizleme, cadde yıkama ve cami yıkama temizleme gibi önemli araçlar yer alıyor.

“BAĞLAR’IN TEMİZLİK SORUNU KALMAYACAK”

 ”Bağlar’ımızın ciddi anlamda temizlik sorunu var. Bu amaçla araç filomuza 90 yeni araç ekledik” diyen Başkan Beyoğlu,Bağlar sokaklarının bundan sonra kötü görüntüler yerine temizlikle gündeme geleceğini söyledi. Beyoğlu,”İhaleyi yaparken firmadan özellikle araçların teknolojinin son imkanlarına sahip olmasını istedik. Hepsi sıfır kilometre,modern özelliklere sahip araçlardır. Bir yerde huzur temizlikle başlar. Bir yer temiz değilse orada ne yapsanız anlamı kalmaz. Temizlik huzurdur,barış ve kardeşliktir. Bizim anlayışımızda hizmet vardır,siyaset yapmak yoktur. Bağlar bizim dönemimizde ciddi bir hizmet görecek. Bunu hem kendi imkanlarımızla hem de uyum içerisinde çalışacağımız devletin ilgili kurumlarıyla beraber gerçekleştireceğiz.

“EKİPLERİMİZ HER GÜN SOKAKLARDA OLACAK”

Hizmet aşkıyla gece gündüz çalışıyoruz. Önemli projelerimiz var. Kadınlara,çocuklara,engellilere yönelik önemli projelerimizi hayata geçireceğiz. Bağlar’ımızın sokakları tertemiz olacak. Kötü kokular ve pislik yerine temizlik kokacak,gül kokacak. Vatandaşlarımız bu hizmeti yaşayarak fark edecekler. Temizlik seferberliği başlattık. Ekiplerimiz yeni araçlarımızla beraber her gün sokaklarda olacak. Biz halkımızı seviyoruz. Bunu da sokaklarımızı temiz tutarak ve hizmet yaparak göstereceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 557 kez okundu.
Bağlar - 19:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.