15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Partili Başkan Yağmur’dan Tıp Bayramı mesajı

Bismil - 13 Mart 2021 11:04 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Yağmur, mesajında, sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarının değerinin salgın döneminde daha fazla anlaşıldığını belirtti.

Sağlıkçıların gece gündüz demeden fedakarca çalıştığına değinen Başkan Yağmur, “Her birine gösterdikleri çaba ve gayretten dolayı teşekkür ederiz. Salgınla mücadele sürecinde yenik düşen ve hayatını kaybeden sağlık çalışanları, eczacılar ve doktorları saygı, sevgi, rahmet ve minnetle anıyoruz.” ifadelerini kullandı. Yağmur, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı, vatandaşları sağlıkçılara destek olmaya davet etti.

Salgın döneminde vatandaşların tedbirlere uyarak sağlıkçılara destek olması ve yardım etmesi gerektiğine dikkati çeken Yağmur, şunları kaydetti:

“Salgınla mücadele sürecinde mutant virüsün de yayılmasıyla birlikte daha zor bir sürece girdik. Bu süreçte her zamankinden daha fazla tedbirli olmamız ve sağlık çalışanlarına bu şekilde destek olmalıyız. Salgının bir an önce bitmesini istiyorsak kurallara uyum konusunda 2 kat daha fazla önlem almamız gerekiyor. Gelin hep birlikte mücadele edelim ve bu sürecin üstesinden el ele vererek gelelim”

Bu haber 492 kez okundu.
Bismil - 11:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.