23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Antatur – Antalya Turları – Antalya Çıkışlı Turlar

Diyarbakır - 21 Ağustos 2019 03:20 A A

Antatur 2020 yılında tur hizmetleri vermeye başlamış olan Antalya’nın Serik ilçesinde kurulmuştur. Antalya çıkışlı turlar sayesinde Antalya’da vip 6 ve 9 kişilik araçlar ile günübirlik turlar düzenlemektedir.

Antalya turları içerisinde en çok dikkat çeken Antalya kültür turları ve Antalya şehir turudur. Antalya’ya gelip hem tatil yapamak hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız turlarımıza katılmanız faydanıza olacaktır.

Antalya tur şirketleri arasında öncelikli olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlere son derece keyifli bir ortam hazırlamaktayız. Antalya çıkışlı salda gölü turu ile Türkiye’nin maldivlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca Antalya çıkışlı Pamukkale turu ile de son derece farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Antalya rafting turu son dönemlerde popüler ve eğlenceli bir spor olduğu da bilinmektedir arkadaşlarınız ile sportif aktiviteler ile dolu hafta sonları gerçekleşen bu turumuzuda kaçırmayın. Köprülü kanyondaki harika tesisimizde full herşey dahil olan turumuza uygun fiyatlar ile katılmaktasınız.

Bu haber 231 kez okundu.
Diyarbakır - 03:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.